Zamek Książ barlinek

    Atrakcje Zamku Książ

    Wyszukujesz interesujących wrażeń? Co powiesz na porządną zabawę w środowisku pięknych sal oraz świetnej natury? Już dziś odwiedź Zamek Książ! Zapewniamy doznania natury estetycznej jak również silniejsze doświadczenia. Zamek jest jednym z najpiękniejszych polskich zabytków. To trzecia, co do okazałości budynek tego typu w naszym kraju. 
    Dla zwiedzających pragnących docenić urodę różnie zdobionych wnętrz oferujemy zwiedzanie dzienne. Dla tych, którzy cenią dreszczyk ekscytacji a w dodatku nie boją się zgaszonego światła proponujemy zwiedzanie nocne. Troszczymy się dodatkowo o naszych najmłodszych gości – tworzymy naukę połączoną z wyprawą po zamku. 
    Przyjezdni mogą liczyć na lokum w zamkowym hotelu a przy tym pyszne dania w restauracji. Na terenie kompleksu znajduje się także sklep z pamiątkami a także palmiarnia. Jeżeli znudzi cię krążenie po korytarzach oraz komnatach, spędź czas w Książańskim Parku Krajobrazowym w pięknym a w dodatku szczególnym środowisku malowniczej przyrody. Już w dniu dzisiejszym wybierz się do Książa!


    Możliwość komentowania jest wyłączona.